Cersaie 2018

Cersaie 2018

Gotowi?
Najważniejsza impreza w branży płytek ceramicznych i wyposażenia łazienek zbliża się wielkimi krokami. Jak co roku na koniec września firmy z branży wystawiają swoje produkty w Bolonii podczas międzynarodowych targów Cersaie. Dla wielu to dość intensywne 5 dni, dla innych pewnego rodzaju rozrywka i możliwość odwiedzenia znajomych, porozmawiania przez chwilę. Nie wszyscy w końcu muszą być zainteresowani wystawianymi produktami, zwłaszcza, że spora część prezentowanych nowości nigdy nie trafi do katalogu. Zdarza się też i tak, że to co było zaprezentowane 2 lata temu, teraz powraca i jest z entuzjazmem przyjmowane przez publiczność. Widocznie dwa lata wcześniej produkt nie spełniał ich oczekiwań, musiał, powiedzmy dojrzeć.

To co ja osobiście obserwuję od lat, to powtarzalność. Czasami wystarczy wejść do pierwszych dwóch hal aby zobaczyć wszystko co potrzeba. W zasadzie waszą wizytę zacznijcie na targach ode mnie, to co zobaczycie u mnie wszyscy zdążyli powielić i bezczelnie skopiować (taki żart).

Więc gdzie będę?

Pawilon 25 Wystawa B102 - SIL Ceramiche
Pawilon 36 Wystawa A30 - Ceramiche Brennero
Pawilon 26 Wystawa A14 - Ceramiche Belmontiles
Pawilon 14 Wystawa E26 - Ceramiche Batic Ceramiche/Decorunion


Jeśli wybieracie się na targi i chcecie mnie odwiedzić, to serdecznie zapraszam. Proszę jednak wcześniej umówić spotkanie, gdyż może się zdarzyć tak, że będę w zupełnie innej części targów.

Bilety na targi jak w zeszłym roku są za darmo po zarejestrowaniu się na:

cersaie-biglietto

kliknij na banner
 

Prześlij komentarz

0 Komentarze