fbpx

O mnie

W skrócie

Nazywam się Oskar Jursza, jestem przedsiębiorcą. Zajmuje się sprzedażą, szkoleniami, promocją produktów i usług, jestem autorem książek, publicystą i wykładowcą. Moją specjalizacją jest wprowadzanie produktów i usług na rynek. Działam w Polsce, we Włoszech i Księstwie Monaco.

Od 1995 roku zajmuje się sprzedażą w sektorze B2B i B2C. Nieustannie reprezentuję interesy firm, negocjuje kontrakty, szkolę handlowców i przygotowuje do profesjonalnej sprzedaży.

Działam w branży budowlanej, odzieżowej, suplementów diety, reklamowej.
Każda współpraca jest dla mnie nowym wyzwaniem i jednocześnie chęcią poznania firmy z którą zaczynam współprace.

Wystąpienia publiczne, wykłady i szkolenia

W 2019 roku przeprowadziłem 18 prezentacji w 12 miastach i 28 szkoleń dla handlowców, w których brało udział ponad 450 osób.
Szkolenia techniczne w branży budowlanej, z używania narzędzi do układania wielkoformatowych płyt gresowych.
Szkolenia dla handlowców i przedstawicieli handlowych.

Jestem znany z skrupulatności, ciekawość jest moją siłą napędową. Uważam, że prawdziwą wiedzę pozyskuje się obecnością w życiu firmy klienta. Dlatego przed przeprowadzeniem szkolenia chcę poznać firmę od przysłowiowej podszewki. Wymiana wiedzy z tymi, którzy znają firmę jest podstawą do późniejszego wyznaczenia strategii i celów szkolenia oraz ewentualnej korekcie w strukturze firmy.

Jako szkoleniowiec nie mam nauczyć handlowców wykonywania pracy jak roboty, ale poszerzenia horyzontów, myślenia, analizy, pozyskania danych i odpowiedniej interpretacji w celu poprawy sprzedaży w sposób autonomiczny.

Publikacje i książki.

Blog: Archdes.pl

Książka: Gres, Spieki Kwarcowe. Technicznie i praktycznie

Książka: Biznes? Nie jest tak łatwo jak myślisz.

Publikacje można znaleźć w takich pismach jak TILE, CERAMICANDO