O mnie

Słów kilka o mnie. Niby nikt tego nie czyta, ale skoro już tu jesteś…

Cześć,  nazywam się Oskar Jursza

Jestem przedsiębiorcą. Zajmuje się sprzedażą, szkoleniami, promocją produktów i usług, jestem autorem książek i publicystą. Moją specjalizacją jest wprowadzanie produktów i usług na rynek. Działam głównie w UE, jednak zdarzało się wysyłanie towarów do Argentyny, USA, Emiratów Arabskich, Kuwejtu, Japonii czy Chin

Od 1995 roku zajmuje się sprzedażą w sektorze B2B i B2C. Nieustannie reprezentuję interesy firm, negocjuje kontrakty, szkolę handlowców i przygotowuje do profesjonalnej sprzedaży.

Działam w branży budowlanej, odzieżowej, suplementów diety, reklamowej.
Każda współpraca jest dla mnie nowym wyzwaniem i jednocześnie chęcią poznania firmy z którą zaczynam współprace.

Lat na rynku

Partnerów na świecie

Napisane książki

Godzin przeprowadzonych szkoleń i konsultacji

www.oskarjursza.com
www.oskarjursza.com
Certyfikat Sellwise
www.oskarjursza.com
www.oskarjursza.com

Wystąpienia publiczne i szkolenia

W 2019 roku przeprowadziłem 18 prezentacji w 12 miastach i 28 szkoleń dla handlowców, w których brało udział ponad 450 osób.
Szkolenia techniczne w branży budowlanej, z używania narzędzi do układania wielkoformatowych płyt gresowych.
Szkolenia dla handlowców i przedstawicieli handlowych.

Jestem znany z skrupulatności, ciekawość jest moją siłą napędową. Uważam, że prawdziwą wiedzę pozyskuje się obecnością w życiu firmy klienta. Dlatego przed przeprowadzeniem szkolenia chcę poznać firmę od przysłowiowej podszewki. Wymiana wiedzy z tymi, którzy znają firmę jest podstawą do późniejszego wyznaczenia strategii i celów szkolenia oraz ewentualnej korekcie w strukturze firmy.

Jako szkoleniowiec nie mam nauczyć handlowców wykonywania pracy jak roboty, ale poszerzenia horyzontów, myślenia, analizy, pozyskania danych i odpowiedniej interpretacji w celu poprawy sprzedaży w sposób autonomiczny.

Zapraszam do kontaktu.