Moją główną działalnością jest świadczenie usług biznesowych. Są nimi np. przedstawicielstwo handlowe, doradztwo biznesowe, badanie rynku, budowanie sieci sprzedaży, doradztwo techniczno-handlowe i marketing.
Moje marki
ArchDes.pl
Informacje techniczne, szkolenia, kursy.
Włoski Design
Portal o włoskim designie, produktach i ciekawostkach Made in Italy.
Oski Media
Produkcje Audio i Video Produkcje materiałów na Social Media i Live streaming.
Oski Consulting
Działająca na terenie Włoch firma konsultungowa.
ILOSTMYMIND
Brand projektujący i sprzedający Streetwear
Mr.Oski
Multimedialny brand modowy.
Social Media King
Firma zjamująca się usługami internetowymi
Moim głównym rynkiem jest rynek Unii Europejskiej. Jest to spowodowane głównie tym, że rynek unijny jest otwarty i pozwala na wolnocłowy obrót towarów. To daje duże możliwości na szybką realizację i dostawę zamówień. Oczywiście zdarzało się wysyłanie towarów do Argentyny, USA, Emiratów Arabskich, Kuwejtu, Japonii czy Chin.
W Polsce moja firma jest odpowiedzialna za marki:
Ceramiche Brennero, Decorunion, SIL Ceramiche, Officinarkitettura, VetroVivo.
Dostarczam też produkty firm:
Armani, Aprlilia, Ducati, Ferrari, Piaggio, Simone Guidarelli.
Moja ekipa specjalizuje się w wyszukiwaniu produktów i usług Made in Italy na życzenie. Zwłaszcza produkty, których nie można znaleźć na innych niż włoski rynek lub trudno dostępnych w innych krajach.