KONTAKT

K

Skontaktuj się ze Mną

Masz pytania, sugestie, lub chcesz podzielić się swoimi przemyśleniami? Zapraszam do kontaktu! Wypełnij poniższy formularz, a ja postaram się odpowiedzieć tak szybko, jak to możliwe. Twoje opinie i myśli są dla mnie ważne, ponieważ pomagają mi rozwijać blog i tworzyć treści, które będą dla Ciebie interesujące i wartościowe. Niezależnie od tego, czy chcesz podyskutować o ostatnich wpisach, czy masz własne unikalne spojrzenie na poruszane przeze mnie tematy – jestem tutaj, aby słuchać i odpowiadać. Do zobaczenia w sekcji komentarzy!

  O autorze

  Oskar Jursza

  Oskar Jursza

  Ekspert w Dziedzinie Włoskich Produktów do Wykończenia Wnętrz | Przedsiębiorca | Autor

  Z ponad 25-letnim doświadczeniem w branży włoskich produktów do wykończenia wnętrz, specjalizuję się w dostarczaniu wysokiej jakości płytek ceramicznych, gresów, mebli, sanitariatów i innych ekskluzywnych produktów Made in Italy. Jako założyciel firmy 'Włoski Agent', reprezentuję włoskich producentów w Europie, dostarczam unikatowe produkty na polski rynek i wprowadzam polskie marki na rynek włoski.
  Posiadam szeroką wiedzę i umiejętności w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw, handlu międzynarodowego oraz digital marketingu, potwierdzone certyfikatami od Google, Meta i innych. Poza pracą jestem aktywny jako twórca muzyki, podcaster i pisarz.