Covid-19 zmienia życie

koronawirus

W niedzielę 23 lutego dowiedziałem się, że znajduje się niecałe 100km od największego w europie źródła koronawirusa Covid-19, północne Włochy. Dość szybko przekonałem się o trudnej sytuacji jaka się zapowiadała jednak nie mogłem przewidzieć, że dojdzie do tak trudnej sytuacji, w której stanę się niewolnikiem jednego domu. Zakaz wychodzenia o ile nie będzie to związane z obowiązkiem stawienia się w pracy, wizycie lekarskiej lub zakupami żywności. Żadnych spacerów, chodzeniu po ulicy, wycieczkach itp.

Przyznacie, że to dość spore restrykcje i jak tu pracować?

Włochy poznają jak oni to określają smart working. Raptem praca biurowa trafiła do domów. W moich firmach przebywają tylko pracownicy odpowiedzialni za przygotowanie i załadunek towaru. Reszta zamknięta.

Przyznam szczerze, że nigdy nie miałem tego typu doświadczenia. Będąc często w podróży zdarza mi się prowadzić firmę na odległość, jednak to pewnego rodzaju nowość. W zasadzie mógłbym wypełnić odpowiedni dokument aby wybrać się do biura tylko po co. W obecnej sytuacji niewiele to zmieni. Klienci się nie pojawią. Zresztą nikomu tutaj nie chodzi po głowie robienie remontu w obecnych okolicznościach.

Co w takim razie mogę zrobić?

To bardzo dobre pytanie biorąc pod uwagę niepewną przyszłość i ograniczone możliwości. Co jeśli wirus rozprzestrzeni się bardziej?

$

Dział: Ogólnie

28 lutego 2020

Interesujące wpisy

Cersaie 2021

Cersaie 2021

W poniedziałek 27 września po rocznej przerwie rozpoczyna Cersaie czyli jedna z najbardziej prestiżowych światowych...

Niepowstrzymani

Niepowstrzymani

Tempo rozwoju Officinarkitettura®, ich pomysłów, czasu i pracy jaką poświęcają na rozwój jest godny podziwu. Piszę to...

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments